Dostawa pomocniczej wciągarki linowej Bagela 50.03

24.08.2016
|
Comments off
|

Dostawa pomocniczej wciągarki linowej Bagela 50.03 dla firmy z sektora energetycznego. Firma Contrast sp. z o.o. specjalizuje się głównie w projektowaniu, wykonawstwie oraz produkcji w branży elektroenergetycznej. Spółka przy wykorzystaniu własnych rozwiązań projektowych i wykonawczych podejmuje się realizacji w sposób kompleksowy różnorodnych i skomplikowanych zadań.

Dostawa maszyny i szkolenie z obsługi odbyło się w tym samym czasie na placu budowy w Strzelcach Krajeńskich. Wciągarka pomocnicza typu 50/03 stosowana jest głównie do czyszczenia przepustów rurowych oraz przeciągania liny większych wciągarek. W tym przypadku wymagane są wyższe wartości ciągu, niższe prędkości  przeciągania oraz krótsze długości linki.  Tego typu wciągarki wyposażone są w linki w gr. 5mm  i długości 500m.

W przypadku wciągarek pomocniczych firmy Bagela paski klinowe napina się przy pomocy dźwigni ręcznej i pedału nożnego. Nawijanie linki na bęben odbywa się również ręcznie, ten prosty sposób obsługi ma szczególne znaczenie w przypadku linek o znacznych długościach. Wszystkie elementy ze stali są ocynkowane.

Raport z budowy oraz zdjęcia publikujemy za zgodą firmy CONTRAST Sp. z o.o. – http://www.contrast-ostrow.pl

Comments are closed.