Kompresory do wdmuchiwarek

CompAir: nowoczesne sprężarki i kompresory powietrza
CompAir to firma będąca światowym liderem w zakresie dostarczania nowoczesnych, wytrzymałych sprężarek i kompresorów powietrza o wysokiej jakości użytkowania. CompAir to marka, która istnieje już ponad dwieście lat i która dostępna jest również w Polsce.

CompAir – lider w produkcji sprężarek powietrza
Kompresory CompAir cechują się nie tylko wysoką jakością i niskimi kosztami, ale również wielością wyboru. W naszej ofercie znajdą Państwo kompresor ciśnieniowy i przewoźny, sprężarki śrubowe, kompresor bezolejowy, sprężarki i kompresory śrubowe, łopatkowe, przewoźne, wysokociśnieniowe, osuszacze powietrza: osuszacze ziębnicze oraz osuszacze adsorpcyjne.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze sprężarki?
Z pewnością interesuje Państwa to, aby kompresory i sprężarki były wydajne, ale też tanie w zakupie i w użytkowaniu. To możemy zapewnić. Warto jednak dodać, że CompAir produkuje sprężarki już od dwustu lat. Robiliśmy to w czasach, gdy energia elektryczna ludziom się jeszcze nie śniła. To właśnie nasza firma nadaje ton światowemu rynkowi sprężarek, wprowadza nowoczesne rozwiązania technologiczne i dba o to, aby Klienci z naszych produktów byli zawsze zadowoleni.

Kompresory przewoźne CompAir: specyfikacja
Kompresory przewoźne, jakie znajdują się w ofercie naszej firmy, mają zakresy ciśnień, które w zależności od modelu wynoszą od 7 do 24 bar (101 do 350 psi). Taki zakres ciśnień sprężarek przewoźnych powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Pełny asortyment kompresorów przewoźnych obejmuje ponad 30 modeli, do każdego zastosowania można dobrać model, od najmniejszego modelu jednoosiowego zasilającego jedno narzędzie pneumatyczne aż do innowacyjnego asortymentu sprężarek Turboscrew. We wszystkich modelach sprężarek przewoźnych jest łatwy dostęp do obsługi i konserwacji, tablice obsługi są dobrze umieszczone, wystarczy podnieść pokrywy lub duże włazy. Z obsługą tych kompresorów jest w stanie poradzić sobie praktycznie każdy, również osoby nie mające wcześniej do czynienia z tego typu kompresorami.

Kompresory i sprężarki przewoźne seria C
Kompresor przewoźny i sprężarka Seria C dysponuje szerokim zakresem opcji, aby dostosować sprężarkę przewoźną do dokładnych wymagań użytkownika. Opcje obejmują regulowane drągi holownicze, wbudowane generatory A/C w pewnych modelach, dodatkową filtrację, wbudowane chłodnice międzystopniowe, smarownice narzędzi, światła drogowe, zwijarki węży pneumatycznych, jak również malowanie w kolorze wybranym przez klienta i oznakowania.

 Szczegółowe zestawienie kompresorów CompAIR. Kliknij w baner, aby pobrać.

Comments are closed.