Wieorelacje

Prezentacja firmy

Bagela Baumaschinen GmbH & Co. KG
Bagela GmbH to rodzinna firma, która zbudowała międzynarodową renomę, jako producent m.in. wciągarek linowych, przyczep kablowych oraz recyklerów do asfaltu. Nazwa Bagela oznacza solidne i sprawdzone produkty charakteryzujące się wyjątkową jakościom wykonania, trwałościom oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Bagela MiniFLOW

Wdmuchiwarka do światłowodów Bagela MiniFLOW
Wdmuchiwarka MiniFLOW stosowana jest do wdmuchiwania kabli o średnicy 4 – 12 mm w mikrorurki o średnicy 10 – 16 mm. MiniFLOW jest solidną i kompaktową wdmuchiwarką oraz jest bardzo prosta w obsłudze. Łańcuchy są napędzane przez dwa silniczki hydrauliczne, które umożliwiają posuw i cofanie przewodów. Wdmuchiwarka Bagela MiniFLOW pracuje z małym kompresorem 1m3 / min.

Bagela MicroFLOW

Wdmuchiwarka do światłowodów Bagela MicroFLOW
Wdmuchiwarka do światłowodów MicroFLOW stosowana jest do wdmuchiwania przewodów o średnicy 1-5mm. MicroFLOW jest bezkonkurencyjnym urządzeniem do wdmuchiwania mikrokabli. Wdmuchiwarka posiada podajnik rolkowy z napędem elektrycznym (zasilanie 230 V) i prostą głowicą, wspomagane inteligentną elektroniką sterującą, zapewniają najlepszą efektywność pracy. Wdmuchiwarka Bagela MicroFLOW pracuje bez agregatu hydraulicznego oraz bez płynu poślizgowego.