O firmie

Bagela GmbH to rodzinna firma, która zbudowała międzynarodową renomę, jako producent m.in. wciągarek linowych, przyczep kablowych oraz recyklerów do asfaltu. Nazwa Bagela oznacza solidne i sprawdzone produkty charakteryzujące się wyjątkową jakościom wykonania, trwałościom oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Firma ma siedzibę w Kaltenkirchen , 40 km na północ od Hamburga, w której projektowane oraz produkowane są maszyny i urządzenia z najwyższej półki. Bagela ma bardzo bogatą sieć sprzedaży na terenie Niemiec, Europy i świata. W Polsce fabrycznym przedstawicielem jest firma DTA-TECHNIK Sp. z o.o. z Bachorzewa. Bagela produkuje znakomite technologie, które w wielu przypadkach pozostawiają daleko z tyłu swoich konkurentów. Od samego początku cały asortyment marki Bagela GmbH był wyjątkowy dzięki nieustannej wymianie poglądów pomiędzy użytkownikami, a konstruktorami. Wszystkie innowacyjne rozwiązania opracowane przez zespół inżynierów niemieckiego producenta zostały opatentowane. Pionierskie pomysły techniczne i najwyższa jakość produktów ze znakiem Bagela sprawiają, że grono zadowolonych klientów na całym świecie wciąż rośnie. Bagela oferuje rozwiązania dla branży: energetycznej (wciągarki linowe, przyczepy kablowe), telekomunikacyjnej (wdmuchiwarki do światłowodów), wod-kan (wciągarki do krakingu), dogowej (recyklery do asfaltu).

DTA-TECHNIK Sp. z o.o. jest fabrycznym przedstawicielem producenta maszyn i urządzeń dla technik bezwykopowych, firmy Tracto-Technik, oraz producenta asortymentu elektrotechnicznego do wciągania i układania kabli firmy BAGELA. Nasza firma jest również autoryzowanym dealerem kompresorów przewoźnych Rotair, CompAIR i Kaeser. Dysponujemy autoryzowanym serwisem producentów z którymi współpracujemy oraz centrum technik bezwykopowych prowadzącym szkolenia dla operatorów maszyn, inwestorów i projektantów.